×

SUITA ME DHOMË BANIMI DHE GJUMË

Informata

Sapo të hyni në Suitën tuaj ju do të ndjeni atmosferën luksoze. E vendosur në kate të ndryshme, të gjitha Suitat janë me pamje fantastike. Të mobiluara në mënyrë bashkohore, Suitat mirëpresin të ftuarit me dhomë gjumi të madhe, një dhomë ndenjeje të dekoruar bukur dhe terasë të madhe me pamje fantastike. Mobiljet janë moderne dhe të kombinuara shkëlqyeshëm me pëlhura të bukura. Suitat kanë karakteristika moderne dhe luksoze, krevat të madh dopio, banjo luksoze mermeri me vaskë ose dush, LED TV, sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar, internet dhe mini-bar me një përzgjedhje të pijeve freskuese.

CHECK IN

11

09

CHECK OUT

11

09

GUESTS

1

Guests
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

100.00€/night

Galeria