×

DHOMË FAMILJARE

Informata

Dhomat familjare janë të dizenjuara për t’ju bërë ju të ndjeheni të mirëpritur dhe nen një rehati luksoze. Të vendosura në kate të ndryshme, të gjitha dhomat janë me mobiljet moderne dhe të kombinuara shkëlqyeshem me pëlhura të bukura. Dhomat janë me një shtrat të madh dopio dhe dy shtretër standart tek, TV LED, sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar, internet wireless, dhe mini-bar me një përzgjedhje të pijeve freskuese. Dhomat ofrojnë një banjo luksoze mermeri me vaskë dhe dush.

CHECK IN

11

09

CHECK OUT

11

09

GUESTS

1

Guests
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

70.00€/night

Galeria