×

DHOMA DOPIO

Informata

Dhomat Dopio janë të dizenjuara për t’ju bërë ju të ndjeheni të mirëpritur dhe nen një rehati luksoze. Të vendosura në kate të ndryshme, të gjitha dhomat janë me mobiljet moderne dhe të kombinuara shkëlqyeshem me pëlhura të bukura. Dhomat Dopio janë me një krevat të madh dopio ose me dy krevatë standart tek, telefon, TV LED, sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar, internet wireless, dhe mini-bar me një përzgjedhje të pijeve freskuese. Dhomat ofrojnë një banjo luksoze mermeri me vaskë dhe dush.

CHECK IN

11

09

CHECK OUT

11

09

GUESTS

1

Guests
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

40.00€/night

Galeria